O nas

Dostarczamy usługi z zakresu szkolenia kierowców

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych szkoleń i usług, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą wykładowców. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

Wojciech Koralewski

Właściciel firmy Danwoj, może pochwalić się kilkunastoletnią działalnością w Inspekcji Transportu Drogowego na stanowisku Inspektora oraz czynną działalnością biegłego sądowego. Działa on w zakresie czasu pracy kierowców i przewozu materiałów niebezpiecznych. Jest to potwierdzeniem na to, że jesteśmy firmą, której warto zaufać. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami w swoim fachu. Pan Wojciech jest od 2008 roku Biegłym Sądowym, współpracuje on z kilkudziesięcioma sądami i prokuraturą, co daję nam możliwość zdobywania jak największej wiedzy i najnowszych wyroków sądowych, na czym również opieramy doradztwo w zakresie Transportu Drogowego.

Wojciech Koralewski- właściciel firmy Danwoj.

Karolina Marchewka

W naszej firmie pracuje na stanowisku administracyjno- biurowym od października 2015 roku. Karolina zajmuje się rozliczaniem krajowych i zagranicznych podróży służbowych kierowców jak również działem kursów. Jej zadaniem jest sporządzanie wszelkiej dokumentacji dotyczącej egzaminów państwowych przeprowadzanych w naszej placówce oraz poza nią jak i dokumentacje związana ze świadczonymi przez nas usługami z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy.

Anita Pilarska

Pracuje w naszej firmie na stanowisku administracyjno- biurowym od maja 2018 roku. Anita zajmuje się działem szkoleń. Obsługuje naszych kursantów i sporządza wszelką dokumentacje szkoleniowa, która jest wymagana w celu przeprowadzenia egzaminów państwowych. Anita zajmuje się także koordynacją dokumentów firmowych według kryteriów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, jak również przygotowuję dokumentację dla księgowości.

Klaudia Sommerfeld

Jest w naszej placówce instruktorem zarówno zajęć praktycznych jak i teoretycznych dla osób ubiegających się o uzyskanie kwalifikacji operatorów wózków widłowych wszystkich typów. Pracuje u nas od maja 2018 roku. Zdawalność egzaminów po przygotowaniu przez naszą instruktor jest niemal 100 % . Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie przez co nasz Ośrodek Szkoleniowy odnosi tak wysokie wyniki w zdawalności.

Katarzyna Rypińska

Jest pracownikiem w naszej firmie od 2013 roku, zajmuje się bezpośrednio działem ewidencyjnym, w którym zajmujemy się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Jest specjalistką w zakresie rozliczania podróży służbowych krajowych jak i zagranicznych. Kasia jest ekspertem w zakresie zgłaszania firm oraz pracowników na platformach zagranicznych, które są obowiązkowe, gdy pracownik wykonuje prace poza granicami naszego kraju.

Sandra Konieczka

Jest pracownikiem naszego Ośrodka od 2010 roku. Sandra zajmuje stanowisko kierownicze w naszej placówce i jest „prawą ręką” naszego szefa. Bezpośrednio zajmuje dział ewidencyjny, prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców wraz z wszystkimi obowiązującymi dodatkami. Jest doradcą w sprawach prowadzenia dokumentacji w firmach transportowych oraz prowadzi instruktaże z zakresu naruszeń pracowników w firmie. Sandra organizuje również szkolenia z dziedziny ewidencyjnej, na które zapraszamy osoby połączone z ową tematyką.